Sıkça Sorulan Sorular - Filmifullizle720p.com
Sitemizde şuan toplam 706 film bulunmaktadır.

S.S.S

filmifullizle720p.com , nedir? kimdir, sık sorulan sorular, merak edilenler.

filmifullizle720p.com , yerli film, yabancı dizi, anime, belgesel, kısa film, stanp-up gösterileri seven ve takip eden geniş bir kitleye hitap eden, bu amaç doğrultusunda profesyonel bir şekilde her türlü sinema içerikli yayını yayınlamaya özen gösteren yeni bir online film izleme sitesidir.

filmifullizle720p.com’u kim yönetiyor?

bizler de sizler gibi yoğun bir şekilde film ve dizi takibi yapan, geniş bir arşivi olan, (evet çoğunu ekleyemedik henüz) bu işi yaparken zevk alan küçücük bir ekibiz. bizler de sizler gibi film aşığı olduğumuzdan tek amacımız sitemiz üzerinden para kazanmak olmadığı gibi, tek amacımız doğru ve net bir şekilde istediğiniz içeriğe ulaşmanızı sağlamaktır.

üst taraftaki new online movies neyin nesi?

amacımız her film tutkunu kitleye hitap etmektir. bildiğiniz üzere ülkemizdeki birçok ingilizce öğrencisi ve öğretmeni pratik yapmak için ingilizce altyazılı veya ingilizce seslendirmeli film/dizi izlemektedir. ilerde sizler de isterseniz ingilizce altyazılı film, dizi yayını yapabiliriz.

bazen filmleri izleyemiyorum, videolar neden açılmıyor?

bunun için birden fazla sebebiniz var.

-bağlantınız yavaş olabilir
-videoya 1 kere tıklayıp açılmasını beklemiş olabilirsiniz (genellikle 4-5 kere tıklanmalıdır)
-silinmiş bir filmi izlemeye çalışıyor olabilirsiniz (tekrar isteyin yükleyelim)
-filmi henüz yeni eklediğimiz için olabilir (5-10dk içerisinde düzelmektedir)

yorum atarken dikkat edilmesi gerekenler;

filmlere yorum yapmanız bizi elbette mutlu eder ancak; Küfür, hakaret, ırkçılık, inançlara saldırı, nefret söylemi vb. içeren yorumları göndermeniz bizi gerçekten üzer. Bizim amacımız; hepimizin iyi ve verimli vakit geçirmesi ilkesine bağlıdır. Biz veya siz bu web sitesi üzerinden herhangi bir kişi veya kurumu küçük düşürmeye, karalamaya zemin oluşturmayacaktır.

İmla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmadan silinecektir.

<
<<< kapat >>>